Sosyal Medya
DOPİNG ETKİSİ SOSYAL MEDYA PAKETLERİMİZ
(INSTAGRAM / FACEBOOK / TWITTER)
İletişime Geçiniz
SOSYAL MEDYA PAKETİ
 • Instagram, Facebook, Linkedin, Twitter, Youtube Shorts
 • Aylık Profesyonel Fotoğraf & Video Çekimi
 • Aylık İçerik Takvimi
 • Aylık Gelişim ve Etkileşim Raporları
 • Rakip Analizi
 • Metin & Hashtag Çalışması
 • Özgün & Konsept Tasarım
 • Premium Görsel Kullanımı
 • Revize Hakkı
 • Gelen Mesajların Karşılanması
 • Instagram Reklam Yönetimi
 • Markaya Özel Müşteri Temsilcisi
 • 14. Yılımızda Yüzlerce Referans
KENDİ PAKETİNİZİ OLUŞTURUN
Ek Hizmetler

Google ADS Reklam Yönetimi

Google reklamlarınızın etkili şekilde profesyonel olarak yönetimi

Kurumsal Kimlik Tasarımı

İşletmenize özel kurumsal kimlik hazırlanması.

Özel Gün Paketi

Aylık özel gün planlaması, premium görsel kullanımı, özgün metin & hashtag hazırlanması.

BİZİ TERCİH ETMENİZ İÇİN 6 NEDEN

Özgün İçerik

Tamamen kendi ifadelerimizden oluşan içerik sunuyoruz.

Rakip Analizi

Pazar boşluklarını tanımak, yeni ürün ve hizmetlerini geliştirmek, daha etkin bir şekilde pazarlama ve satış yapabilmek için sürekli rakip analizi yapıyoruz.

Markalaşma

Markanızın mesajını kime, nasıl, ne zaman ve nerede ileteceğinizi planlayarak markanızı oluşturuyoruz.

Aylık Planlama

Gününüzü düşünmekle zaman kaybetmeyin diye aylık planlamalarınızı biz yapıyoruz.

Doğru Kitle Oluşturma

Markanızın hitap ettiği belirli bir grup insan veya ürünleri tespit ederek başarı oranınızı arttırıyoruz

Grafik Tasarım

Markanıza uygun sosyal medya görünümünüzü kusursuz yapmak için çalışıyoruz

Detaylı bilgi almak ve size özel teklif oluşturmak için bize ulaşın.

Sosyal Medya Yönetimi Referanslarımız

Neler Yapıyoruz?

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya günümüz dijital çağında bir markanın çevrimiçi varlığını oluşturmak için kilit bir unsurdur. Sosyal medya yaşamımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Günümüzde hizmet veren birçok marka ne yazık ki sosyal medyaların tam potansiyelinin farkında değil. Günümüz internet çağı olmasından dolayı böyle bir eksiklik büyük kayıplar doğurmakta. Bu kayıpları kazançlara çevirebilmek için markanızı, işinizi veya girişiminizi internet üzerine taşımanız gerekmekte. Sosyal medya uygulamalarını verimli bir şekilde kullanabilmek için yeterli bilgi birikimi ve tecrübe olması şarttır. Bu birikime sahip olmayan bireyler sosyal medya uygulamalarını verimli bir şekilde kullanamayacaktır. Sonuç olarak milyonlarca insana ulaşabilmek dururken ulaşılabilen kullanıcı sayısı birkaç bin ile sınırlı kalacaktır.

Sosyal Medya Yönetimi Nedir?Her işte olduğu gibi sosyal medya yönetimi de uzmanlar tarafından yapılması gereken bir iştir. Sıradan bireylerin sağladığı sosyal medya hizmeti ne yazık ki beklenen etkiyi ortaya çıkarmayacaktır. İnsanlar genel olarak sosyal medya pazarlamacılığı işini icra eden bireylerin ne iş yaptığını tam olarak bilmemekte. Bunun sonucunda aslında ihtiyacı olan bir hizmetin yokluğunu hissetmemektedir. Sosyal medya yöneticisi; bir markanın, girişimin veya bireyin tanıtımını sosyal medya kanalları ile sağlayan çalışandır. Genellikle şirketler veya markalar tarafından başvurulan bir hizmettir. Sosyal medya yöneticisi şirketin sahip olduğu sosyal medya hesaplarını yöneten, doğru bir şekilde kullanan ve milyonlarca insana markayı duyuran kişiye verilen genel bir isimdir.

Sosyal Medya Yönetimi Nasıl Olmalı?Sosyal medya yönetimi, öncelikle belirli bir markanın hedeflerine uygun olarak dikkatli bir planlama ve strateji oluşturmayı içerir. Amaçların net bir şekilde tanımlanmasıyla başlar; marka görünürlüğünü artırmak, web sitesi trafiğini yönlendirmek veya satışları artırmak gibi. Hedef kitleyi anlamak ve doğru platformları seçmek ilk adımlardır.

Sosyal Medya Danışmanlığı Nasıl Olmalı?Sosyal Medya Danışmanlığı dijital çağda sosyal medya yönetimi , çevrimiçi alanda gelişmeyi hedefleyen işletmeler için temel bir dayanak noktası olarak ortaya çıktı. Marka varlığı oluşturmak, hedef kitlenin ilgisini çekmek ve büyümeyi teşvik etmek için çeşitli sosyal medya platformlarını etkili bir şekilde yönetmek ve kullanmak için stratejik bir yaklaşımı kapsar. Aynı zamanda, sosyal medya pazarlamacılığı, işletmelere bu karmaşık ortamda rehberlik etmede, en iyi sonuçlara yönelik özel stratejiler ve bilgiler sağlamada önemli bir rol oynamaktadır. Sosyal medya danışmanlığı bir işletmenin benzersiz ihtiyaçlarına göre uyarlanmış özel rehberlik ve stratejiler sunarak yönetimi tamamlar. Sosyal medya danışmanlığıyla eşleştirilen işletmeler, sürekli gelişen dijital ortamda gezinmek, marka büyümesini ve başarısını teşvik etmek için özel stratejiler ve uzman rehberliği kazanır. Markanızın veya şirketinizin üretmiş olduğu ürünlerin yüksek oranlarda satış yapabilmesi için doğru şekilde yapılan sosyal medya pazarlamacılığı şirketinizin büyümesi hızlandıracaktır.
Bu aşamada London Creative bünyesinde bulunan sosyal medya danışmanları yardımınıza koşmaktadır. Müşteriler ile yakından ilgilenen ve onlar ile devamlı iletişim hâlinde olan markalar her zaman bir adım öndedir. Bunda dolayı ve müşteri ilişkileri alanında deneyimli bireylerden yardım almanız şarttır. Aksi durumda yapacağınız yanlış tanıtımlar ve kuracağınız yanlış diyaloglar müşteri kaybına yol açacaktır. Tarafınızdan memnun kalmayan müşterileri yalnızca bir müşteri kaybı olarak görmek son derece yanlış bir tutumdur. Sizlerden memnun kalmayan müşteriler beraberinde birçok potansiyel müşteriyi de götürecektir. Bu sebepten ötürü atılacak her adımın profesyonel kişiler tarafından atılması önerilmektedir.

Dijital Başarınızı OluşturmakBunların yanı sıra ürettiğiniz ürüne uygun olan kitleye ulaşmalısınız. Bir örnekle açıklamak gerekirse; bir makyaj markanız olsun. Bu markanın takipçileri tabii ki de kadınlardan oluşmalıdır. Çoğunuzun tahmin edebileceği üzere makyaj malzemeleri erkeklerden ziyade kadınların ilgi alanına girmektedir. Bu örnek siz değerli ziyaretçilerin daha kolay anlayabilmesi için uç noktadan verilmiş olan bir örnektir. Sosyal medya danışmanları çok daha komplike olaylarda nokta atışı kitleye ulaşmak için bu işi üstlenmektedir. Doğru bir kitleye ulaştıktan sonra düzenli müşteri bir diğer adıyla sadık müşteri kitlenizi oluşturmaya başlarsınız. Doğal olarak markanız bir süre sonra dilden dile dolaşarak doğal bir reklam sirkülasyonu oluşturur.

Sosyal Medya Ajansı Nedir?Sosyal Medya Ajansı hayalinizdeki müşterilere ulaşmak için neredeyse tamamen dijitalleşmiş olan bu dünyada sosyal medya üzerinden doğru bir şekilde ilerlemek için bu ajanslardan doğru olanını tercih etmeniz gerekmektedir. İşinin ehli olan London firması siz değerli müşteriler için oluşturulmuştur. İhtiyaca göre hizmet veren ve doğru kitleye ulaşmayı başaran bu firmamız birçok marka ve birey tarafından tercih edilmektedir. Sosyal medyalarda doğru bir strateji oluşturulmadığı sürece sağlıklı bir şekilde ilerlemek mümkün değildir. Bundan dolayı yeterince bilgi sahibi olan, alanında uzmanlaşmış kişiler devreye girmektedir. Bir kitlenin doğru şekilde belirlenebilmesi için birbirinden farklı birçok etmen bulunmaktadır. Ulaşmak istediğiniz kitlenin yapısı, güncel durumu ve dinamikleri en önemlilerindendir. Bunun yanında ulaşmak isteyeceğiniz kitlenin yaşı ve cinsiyeti de son derece önemlidir. Bu veriler sağlıklı bir şekilde toplandığı durumda son derece kaliteli bir reklam çalışması yapılabilmektedir. Tabii ki sonuç olarak milyonlarca kullanıcıya ulaşabilirsiniz.

Siz değerli şirketleri zirveye çıkarmak adına London Creative markası kurulmuştur. Oluşturulan bu marka uzun yıllardır son derece kaliteli bir şekilde sosyal medya ajanslığı yapmaktadır. Bugüne kadar yaptığımız ve hâli hazırda yapmaya devam ettiğimiz birçok iş sitemizde sizlere büyük bir şeffaflıkla sunulmaktadır. Bizleri tercih eden müşterilerimizin memnuniyetini görebilmeniz adına bu tarz bir sayfa oluşturmuş bulunmaktayız. Tabii ki çok daha fazla detay isteyen müşterilerimizi de unutmadık. Onlar için hazırlamış olduğumuz dijital kataloğumuz da bulunmaktadır. Kataloğa göz atarak markamızın sağlamakta olduğu hizmetleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Ankara Sosyal Medya AjansıAnkara’da kurulmuş olan sosyal medya ajansımız bugün dünyaya yayılmış durumdadır. Ülkemizden tüm dünyaya hizmet sağlamanın vermiş olduğu haklı gururu sizlerle birlikte paylaşmaktayız. hizmeti dijital bir hizmet olduğunda ötürü nerede yaşadığınızın pek bir önemi bulunmamaktadır. Dilediğiniz her yerden tarafımıza ulaşarak markanızı zirveye ulaştırabilirsiniz. London firması dijital ürünler oluşturan siz değerli müşterilerin markalarını dijital alanda öne çıkaran bir dünya markasıdır. Sizlere elimizden geldiğince şeffaf olmaya çalışmaktayız. Bundan dolayı başladığımız ve yürüttüğümüz bütün çalışmaları internet sitemizden görebilmektesiniz.

Buna ek olarak markamızın Whatsapp hattını kullanarak dilediğiniz an tarafımıza ulaşabilirsiniz. Dünyayı dört gözle takip eden firmamız bütün alanlarda etkin çalışmalar oluşturabilmektedir. Bundan dolayı bizleri birbirinden bağımsız birçok alanda şirket tercih etmektedir. Hediyelik eşya markalarından oyun merkezlerine, bebek ve yeni doğan markalarından dijital hizmet sağlayan markalar son derece büyük bir çeşitlilik bulunmaktadır. Bundan dolayı aklınızda canlanan sorulardan ve ön yargılardan kurtularak bizler ile iletişim kurmanızı tavsiye etmekteyiz. ‘Acaba benim alanımda kaliteli hizmet sağlayabilirler mi?’ düşüncesinden uzaklaşarak bizler ile sohbet edebilirsiniz. Markamızın internet sitesine ulaşarak telefon numaramızı bulabilirsiniz. Bu sayede sıcak bir sohbet ortamını oluşturarak karşılıklı soru cevap görüşmesi yapabiliriz. İnsanları, markaları ve yeni girişimleri iş hayatının merkezine koyan çalışma arkadaşlarımız sizlerden gelecek olan telefonları beklemekteler.

Sosyal Medya PaketleriMarkamız bünyesinde her ihtiyaca göre paketler bulunmaktadır. İhtiyacınıza göre en uygununu seçerek işe başlayabilirsiniz.

London Creative bünyesinde bulunan paketlerden size uygun olanını seçerek aylık yapacağınız post paylaşımını seçebilirsiniz. Bunun yanında reels gönderileri de tam donanımlı ekibimiz ve sosyal medya yöneticilerimiz tarafından hazırlanmaktadır.

Bunun yanında aylık olarak video ve fotoğraf çekim işlemleri de tarafımızca yapılmaktadır. uygulamaları genel olarak planlı olan kullanıcıları sevmekte ve buna bağlı olarak öne çıkarmaktadır. Bundan dolayı London firması tarafından hazırlanan paketlerde içerik takvimleri de bulunmaktadır.

Yapılan paylaşımların oluşturduğu etki de son derece önemlidir. Bu sayede kitlenizin hangi içeriklerden çok daha fazla hoşlandığını anlayabilirsiniz. Bundan dolayı aylık olarak raporlama işlemleri de tarafımızca hazırlanmaktadır.

Bildiğiniz üzere sosyal medya üzerinde birbirinden farklı birçok marka bulunmakta. Bu markaların yaptığı paylaşımları doğru bir şekilde analiz etmek de son derece önemlidir. Bunda dolayı tarafımızdan rakip analizi hizmeti de sağlanmaktadır.

Gönderilerin altında girilen açıklamalar ve kullanılan hashtagler son derece önemlidir. Buna özel çalışmalar da tarafımızdan yapılmaktadır. Sosyal medyada daha önce yapılmayan işleri yapmak markanızı üst sıralara çıkarmak için en etkili hamledir. Özgün tasarımlar bu noktada önemlidir. Tarafımızdan özgün konsept tasarımları sağlanmaktadır.

Mükemmel bir tasarımı tek seferde ortaya koymak elbette çok mümkün olan bir şey değildir. London Creative firması bunu da düşündüğünden dolayı bütün paketlerinde revize hakkı bulundurmaktadır.

Takipçiler ile iletişim halinde olmak onların hoşuna gidecektir. Hesabınıza gelen mesajlar deneyimli çalışanlarımız tarafından yanıtlanmaktadır. Tüm bunlara ek olarak doğru bir şekilde reklam çalışması düzenlemek de son derece önemlidir. Reklam yönetimi tarafımızdan sağlanmaktadır. Yukarıda sıralanan birbirinden güzel ayrıcalıkların yanı sıra 7/24 müşteri temsilcisine bağlanabiliyorsunuz. Yani aklınıza takılan bir soru veya yaşadığınız bir sorun olursa müşteri temsilcisine bağlanarak karşılaştığınız sorunu kolaylıkla çözebilirsiniz.

Instagram Hesap YönetimiInstagram Hesap Yönetimi bütün sosyal medya uygulamalarında olduğu gibi Instagram uygulamasında da doğru bir yönetim olması bütün gerekliliklerin başında gelmektedir. Instagram uygulaması ilk çıktığı zamanlarda yalnızca hayatımızın önemli anlarını paylaştığımız ve bir anı defteri gibi kullandığımız bir uygulamadan ibaretti. Zamanla bireysel kullanıcılar ve markalar Instagram uygulamasının çok daha büyük bir potansiyeli olduğunu keşfetmeye başladılar. Sizler de fark etmişsinizdir; günümüzde toplu taşımalarda birçok insan Instagram uygulamasını vakit geçirmek için kullanmaktadır. Bunu fark eden markalar varlıklarını insanlara duyurmak için genellikle Instagram uygulamasını tercih etmektedir. Markaların Instagram’a yöneldiğini fark eden Instagram markası da (günümüzde Facebook tarafından satın alınmış durumda) uygulamaya şirketler için özel araçlar getirmiştir. Bu araçlar sayesinde profilleri ziyaret eden kullanıcıların analizini yapmanız mümkün kılınmıştır. Örneğin Instagram uygulamasında bulunan istatistik aracı sayesinde yapmış olduğunuz paylaşımların nasıl bir etki oluşturduğunu görmeniz mümkündür. Bu sayede yapacağınız reklam çalışmalarının analizini de yapabilir ve ortaya daha verimli işleyen reklamlar çıkarabilirsiniz. Tarafımızda bulunan danışmanlar, tasarımcılar ve sosyal medya yönetici arkadaşlarımız sayesinde bu tip araçlar profesyonelce kullanılmakta ve markanızın reklam çalışmaları binlerce, milyonlarca insana ulaşmaktadır. Tüm alanlarda olduğu gibi Instagram hesap yönetimi alanında da profesyonellere yani London Creative tarafına başvurmanız tavsiye edilmektedir. Bu sayede markanız, girişiminiz veya organizasyon çalışmalarınız daha büyük bir kitleye ulaşacaktır.

Sosyal Medya ReklamcılığıSosyal Medya Reklamcılığı hazırlamış olduğumuz bu yazının çeşitli bölümlerinde artık dijital bir çağda yaşadığımızdan bahsetmiştik. Bundan dolayı yapılan reklam çalışmalarının büyük bir çoğunluğu da sosyal medya uygulamalarına taşınmış durumda. İnsanlar işinden evine veya evinden işine gidip gelirken büyük çoğunlukla bu tarz uygulamalarda vakit geçirmektedir. Bundan dolayı bu alanlarda yapılacak olan sağlam reklam çalışmaları oldukça iyi sonuçlar verecektir.

London Creative firması tarafından, uzman kişilerce, tasarlanan reklamlar kısa süre içinde oldukça büyük kitlelere ulaşmaktadır. Günümüz sosyal medyasında insanlar üretilen işleri oldukça hızlı bir şekilde tüketmektedir. Bunun en büyük kanıtı Youtube Shorts ve Instagram Reels olarak gösterilebilir. Bunun bilincinde olan firmamız markaya özel ve son derece kaliteli düşünülmüş reklamlar hazırlamaktadır. Özgün tasarımlar sayesinde büyük bir kitleye oldukça kısa sürede ve kısıtlı bütçe ile ulaşmaktadır. Sosyal medya reklamcılığının en büyük artılarından birisi ise anlık olarak yapılabilmesidir. Sosyal Medya reklamınızı yapmak için aylar öncesinden ajanslar ile çalışmaya başlayıp çeşitli mecralar ile görüşmeler yapmak zorunda değilsiniz. Tarafımızda bulunan alanında profesyonel çalışma arkadaşlarımızın yapmış olduğu çalışmalar kısa süre içinde yayına sokulmaktadır. Bu sayede istenilen hedef kitleye büyük bir hızla ulaşılmaktadır. Yani aklınızda bulunan bir sosyal medya içeriği varsa ve bunu birçok insana ulaştırmayı amaçlıyorsanız sizler de London Creative markasını tercih edebilirsiniz. Çok daha fazla detay isteyen ve yapacağı çalışmayı uzun uzun irdelemek isteyen markalar ve kişiler sitemiz üzerinde mevcut olan numarayı kullanarak tarafımıza ulaşabilirler. London Creative olarak sosyal medya yönetimi hizmetinde yer alanlar:

Takipçi ve etkileşim arttırma: Bir şirketin takipçi sayısını ve aldıkları etkileşim miktarını (beğeniler, yorumlar, paylaşımlar) artırarak tüm aktif sosyal platformlarda bir şirketin profili yükseltilir. Her ikisini de elde etmek için yazılı veya görsel gönderiler geliştirilmelidir.
İçeriği ve kampanyaları strateji haline getirme: Etkileşimi arttırmak için, bir şirketin daha büyük pazarlama stratejileriyle uyumlu sosyal kampanyaları tasarlamaktan (ve bazen yürütmekten) sorumluyuz. Verileri analiz etme: Yaratıcı çalışmaya ek olarak, bir şirketin gönderilerinin ve içeriğinin nasıl performans gösterdiği hakkında sonuçlar çıkarmak için verileri analiz etmek için de zaman harcamaktayız. Bu, sosyal medya kullanıcılarının bir marka veya rakipler hakkında söylediklerini izlemeyi içeren sosyal dinlemeyi içerebilir.
Sosyal medya platformlarını yayınlama ve izleme

İçerik: Bir markanın hikayesine ve sesine uyan ve hedef kitlesinin ilgisini çeken ilgi çekici yazılar geliştirmek için metin yazarlığı becerilerimize güveniyoruz.

İçerik Düzenleme

Sosyal medya platformları hakkında bilgi: Hesapları başarılı bir şekilde yönetmek için çeşitli sosyal medya platformlarını (güçlü ve zayıf yönleri ve diğer özelliklerin yanı sıra kullanıcı demografisi) kapsamlı bir şekilde deneyimlemenizi sağlıyoruz. Aşağıdaki platformların bilgisi muhtemelen en önemli olacaktır:

Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, YouTube ve TikTok.


Tasarıma bakış: Grafik tasarımcılar, pazarlama yöneticileri ve diğer pazarlama paydaşları ile görseller, infografikler, videolar ve daha fazlası hakkında iletişim kurmaktadır. Bir gönderi tasavvur etmek ve ardından seçimleriniz için iş veya stratejik nedenleri dile getirmek kritik olacaktır. Analitik araçlar: Hangi mesajların tüketicilerde yankı uyandırdığını bilmek, analitik bir göz ve araştırma kapasitesi gerektirir. Esneklik: Sosyal medya dünyasında değişim süreklidir. Yeni trend hashtag'ler, algoritmalar ve platform özelliklerini takip etmekteyiz. Zamanlılık: Haber olayları, bazı gönderilerin sağır veya duyarsız olarak algılanmasına veya başka bir şekilde gönderinizin önemini gölgede bırakmasına neden olabilir. Haberleri takip etmek ve çevrimiçi olarak gerçekleşen daha büyük konuşmalar, buna göre tepki vermemizi ve bir markayı korumamıza yardımcı olmaktadır.

Ücretsiz Teklif Alın

Bi Kahveye Bekleriz!

En taze kahve çekirdeklerinden
sıcak bir kahve ve sohbet.

Buraya Kadar Tatmin Olmadıysanız!

Aramanız için sabırsızlanıyoruz...

444 30 51
Katalog

DİJİTAL KATALOĞUMUZU İNCELEYİN!

Her şeyi buraya sığdıramadık!
London Creative Katalog 2024 London Creative e-Katalog
Bize Ulaşın
Hemen Arayın