Video Produksiyon
LONDON VİDEO PRODUKSİYON

İŞ YERİ VİDEO ÇEKİMİ

İsteğe özel, fonksiyonel, SEO uyumlu kaliteli özel yazılımlar.

ÜRÜN FOTOĞRAFLANMASI

Pazarı kontrolünüz altına almak için tam bağımsız, modüler ve geliştirilebilir e-ticaret yazılımları.

KURUMSAL TANITIM FİLMLERİ

Firmanızı tanıtacak, resmi ve modern, kaliteli kurumsal web siteleri.

WEB SİTE PAKETLERİMİZ
Kurumsal Çekim
 • Kurumsal Tanıtım Filmi
 • Animasyon Filmi
 • Ofis Tanıtım Filmi
 • Ajans Çekimleri
 • Parti ve Etkinlik
Ürün Çekimi
 • Ürün Tanıtım Filmi
 • Ürün Fotoğraflanması
 • Ürün Reklam Videosu
Sosyal Medya
 • Sosyal Medya Tanıtım Filmi
 • Sosyal Medya İçerik Çekimi
 • Sosyal Medya Viral Videolar
Fiyat bilgisi almak ve size özel paket oluşturmak için hemen tıklayın!
NELER YAPIYORUZ?

VİDEO PRODUKSİYON

En temel düzeyde, video prodüksiyonu; üretilmiş olan canlı aksiyon içeriğinden animasyon, hareketli grafikler ve VFX kombinasyonuna kadar her türlü hareketli görüntünün oluşturulmasını kapsayabilir. London Creative olarak, her türlü video prodüksiyon içeriğini yüksek bir seviyeye, neredeyse her bütçeye ve özete uygun şekilde sunmaktan gurur duyuyoruz.

Genel bağlamda, video prodüksiyonu hakkında konuştuğumuzda canlı aksiyonun filme alınmasından, birlikte kurgulanmasından ve post prodüksiyonda görüntülerin geliştirilmesinden bahsedilir. Bunu akılda tutarak; bir videonun çeşitli içerik ve bütçelere uyacak şekilde üretilebilmesinin birkaç yolu vardır. Bu, mobil cihazlarla çekilen ev yapımı videolardan, özel bir film ekibi ile üst düzey ekipmanlar ve tesisler kullanan büyük ölçekli prodüksiyonlara kadar uzanmaktadır.

Düşük bütçeli yapımlar genellikle; akıllı telefonlar, tabletler, aksiyon kameraları (GoPro gibi) veya erişilebilir ve kolay kullanım sunan kameralarla oluşturulur. Bu tür videolar genellikle sosyal medya kanallarına teslim edilmek üzere spontane ve büyük hazırlıklardan uzak bir şekilde çekilir. Ve dahi gerçekten şanslıysanız viral bile olabilirler. Çoğunlukla, bu içerik aile ve arkadaşlarla paylaşmak için uygun olsa da, daha geniş bir kitleye ulaştırmak isteniyorsa daha fazla uzmanlık, ekipman ve üretim değeri gerekebilir.

Profesyonel Kamera

Bir adım daha ileriyi düşündüğünüzde; profesyonel bir kamera bile kullanabilirsiniz. Bu, videonun kalitesini önemli ölçüde artıracaktır.

Kameraman ve Ses Operatörü

Üretmek istediğiniz video içeriğe daha yüksek prodüksiyon değeri sağlamak için ihtiyacınız olan en az birer kameraman ve ses operatörüdür. Kameraman seçiminde, ekipmanını iyi tanıyan ve gerçekten sektör deneyimi yüksek bir kameraman ile çalıştığınızdan emin olmalısınız. Ses operatörü, kristal netliğinde olduğundan ve minimum arka plan gürültüsü olduğundan emin olmak için kameraman tarafından kaydedilen sese bakacaktır. Röportajları kaydederken birden fazla kamera kullanılabilir, böylece kurgu için farklı bir görünüm sağlanabilir, daha profesyonel bir görünüm ve his yaratmak için etkili bir aydınlatma kullanılabilir. Bu görüntü, gerçekte olduğundan çok daha yüksek bütçeli görünen bir video içerik oluşturmak için yüksek kaliteli stok görüntüler ile birleştirilebilir. London Creative ile çalışmak ise sesi bu tarz aşamalarda problemsiz ilerlemenizi sağlayacaktır.

Çoklu Kameralar

Bir stüdyo ya da sette çoklu kamera kurulumu olmalıdır. Bu ekipmanlar, televizyonda bulunan yayın kalitesinde video içerikler üretmek için kullanılır. Farklı açılarda birden fazla kamerayı kullanarak, kurgucular her belirli anda en iyi açıyı saptayabilir ve böylece izleyici ekranda olanlardan tam olarak etkilenebilir. Kameralar manevra kabiliyetine sahip olsalar da, genellikle aynı konumda kalır. Ancak kamera hareketleri için Dolly ve Jimmy Jib gibi ekstra ekipmanlar kullanılabilir. Aydınlatma ve ses tamamen denetlenmeli ve düzenleme sürecinde tam kontrol sağlanmalıdır.

TV ekibi ile Yayın Kamyonu

Son olarak, dış mekanlarda veya uzak alanlarda çekim yapmak için tam bir ekiple birlikte bir yayın kamyonu gerekebilir. Bu ekip ve araç; içeriğin uzak veya izole yerlerde kayıt altına alınmasını sağlar. Bu tür araçlar genellikle her olası durum için üst düzey ekipmanlar taşır ve ekibin tam performans ile çalışabilmesi adına yüksek kaliteye sahip ekipmanlar ile donatılmıştır. Videonuz için muhteşem konumları arka plan olarak kullanarak, muazzam miktarda prodüksiyon değeri ekleyebilir, hikaye anlatımınıza kısıtlı bir sette elde edilemeyecek bir ölçek ve bağlam duygusu ekleyebilirsiniz.

Peki bir video prodüksiyon şirketi aslında ne iş yapar? Bu soruyu tam anlamıyla cevaplayabilmek için, bu örnekte bir video prodüksiyon şirketini "tam hizmet" video prodüksiyon şirketi olarak tanımlamak muhtemelen daha kolaydır. Bu ifade, bir video prodüksiyonu oluşturmak isteyenlerin akıllarına ilk etapta ceplerinden çok para çıkacağı düşüncesini getirse de; London Creative, müşterilerinin beklentilerini ve bütçelerini yönetebileceğinden, durum böyle olmayabilir. Bu, London Creative’de gurur duyduğumuz bir şey olarak ön plana çıkmaktadır.

“Anahtar Teslim” hizmet veren bir video prodüksiyon şirketi olarak anlaşmada beyan ettiklerimizi işin teslimi aşamasına gelindiğinde de başarılı bir şekilde teslim etmekteyiz. Müşterilerimizi baştan sona, bir video projesinde yönlendirmekteyiz. Hepsi, nihai bir video parçası oluşturmak için gereken tüm bileşenleri bir araya getirme konusunda uzman olarak çalışmaktadır.

London Creative’de; müşterilerin video prodüksiyonunu bir kampanya için birincil varlık olarak kullanmasına ve daha geniş projelere uygun bütçelerle ulaşmalarını sağlamış olup, marka bilinirliğini artırmalarını sağladık. London Creative ailesi olarak bugüne dek gerçekleştirmiş olduğumuz başarılı projelerden dolayı gururlu, gelecekteki projelerimiz için de ilk günkü kadar heyecanlıyız.

Ücretsiz Teklif Alın

Bi Kahveye Bekleriz!

En taze kahve çekirdeklerinden
sıcak bir kahve ve sohbet.

Buraya Kadar Tatmin Olmadıysanız!

Aramanız için sabırsızlanıyoruz...

444 30 51
Katalog

DİJİTAL KATALOĞUMUZU İNCELEYİN!

Her şeyi buraya sığdıramadık!
London Creative Katalog 2024 London Creative e-Katalog
Bize Ulaşın
Hemen Arayın