Sosyal Medya
LONDON WEB TASARIM

ÖZEL YAZILIM

İsteğe özel, fonksiyonel, SEO uyumlu kaliteli özel yazılımlar.

E-TİCARET YAZILIMI

Pazarı kontrolünüz altına almak için tam bağımsız, modüler ve geliştirilebilir e-ticaret yazılımları.

KURUMSAL WEBSİTE

Firmanızı tanıtacak, resmi ve modern, kaliteli kurumsal web siteleri.

ÜÇ ADIMDA HARİKALAR GERÇEKLEŞİR!
01.

Planlama

Ekiplerimiz ile yapacağını görüşmeler doğrultusunda ihtiyacınız olan pakete karar verir ve en kısa sürede en iyi sonucu alabilmek için projenize yönelik planlamayı yaparız.

Ekiplerimizin ve sizin ortak kararınız sonucunda projenin gidişatı ilk aşamada planlanır ve tüm senaryo ilk adımda tamamlanmış olur.

02.

Geliştirme

Yaptığımız planlar çerçevesinde, müşteri istekleri doğrultusunda, temiz kod yapıları kullanılarak, görseller optimize edilerek ve güncel teknolojilerden yararlanılarak sistem gerçekleştirilir.

Profesyonel kadromuz web sitenizi özenle hazırlar, tüm yapılacakları tamamlar ve teslime hazır bir şekilde demo sunucularına yükler.

03.

Teslim

Demo sunucularımızdaki teslime hazır web sitenizi incelemeniz için gerekli bilgiler gönderilir. Websitenizi dilediğiniz gibi test edebilir ve varsa revize isteklerinizi bize gönderebilirsiniz.

Pakediniz kapsamındaki revize talepleri gerçekleştirilir ve site tamamlanmış bir şekilde orjinal sunuculara taşınarak sizlere teslim edilir.

WEB SİTE PAKETLERİMİZ
Özel Yazılım
 • Geliştirilebilir kod,
 • Modüler yapı,
 • Genişletilebilir fonksiyonalite,
 • Temiz kod,
 • SEO Uyumu,
 • Özel Admin Paneli,
 • Hızlı çalışma
Kurumsal Site
 • Sektör uyumlu tema,
 • SEO ve hız eklentileri,
 • Profesyonel görsel yerleşimi,
ETicaret
 • Sonsuz ürün ekleme,
 • Google dostu yapı,
 • Çözümsel eklentiler,
 • Hızlı web site,
 • Resim optimizasyonu,

Ek Hizmetler

  Web Sitesi Güncelleme Hizmeti

  Web Sitesi İçerik Giriş Hizmeti

  Web Sitesi SEO Hizmeti

Fiyat bilgisi almak ve size özel paket oluşturmak için hemen tıklayın!
NELER YAPIYORUZ?

WEB TASARIM

London Creative olarak bizim için her ilişki güven ve dürüstlük üzerine kuruludur. Web sitesi tasarımınıza başlamadan önce, ulaşmak istediğiniz hedefleri gerçekten anlamak için işletmenizdeki kilit kişilerle iletişim kurarız. Web tasarım sürecimiz, bu kişilerin projenizin tasarımı, inşası ve ömrü boyunca dahil olmasını, katılımını ve bilgilendirilmesini sağlar.

Amaca Yönelik Tasarım

Web tasarım şirketimiz, kullanıcı deneyimini geliştirmek için amaca yönelik tasarım yapmanın önemini anlıyor. Teknik becerileri yaratıcı çözümlerle birleştirerek, internetteki varlığınızı oluşturmak için fırsatlar aramayı asla bırakmıyoruz. Bu nedenle web sitesi geliştirme ekibimiz işiniz için tek bir şey yapmak için sürekli dinler, öğrenir, düşünür, tıklar, hesaplar ve kodlar. Hedeflerinize uygun ve kullanıcılarınız tarafından memnuniyetle karşılanan web siteleri üretmeye çalışıyoruz.

Kullanıcı Merkezli Yaklaşım

Etkili web tasarımına doğru ilk adım, işletmenizin ve pazarlama planınızın ayrıntılı bir mimarisini elde etmektir. İşletmenizin nereye gittiğini ve neyi başarmayı hedeflediğinizi bilirsek, web siteniz şirketinizin gelişiminde gerçek bir fark yaratıcısı olabilir. Çalışmalarımız güçlü bir kullanıcı odaklıdır. Web siteniz veya açılış sayfanız birçok yönden kullanıcılarınız içindir. Bu sebeple ilk olarak kullanıcı deneyimini hedefliyoruz. Kullanıcıların içeriğinizle nerede, nasıl ve neden etkileşime gireceğini ve hangi mesajın iletileceğini anlamak çok önemlidir.

Duyarlı Web Sitesi Tasarımı

Web tasarım hizmetlerimizin temel özelliği, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlardan tabletlere ve cep telefonlarına kadar tüm cihazlar için yanıt verebilirliktir. İnsanlar hareket halindedir ve nerede olurlarsa olsunlar işinizi kolayca bulup etkileşime geçebilmeleri gerekir. Taşınabilir cihazlar daha yaygın hale geldikçe, işinizi hedef kitlenizin avucuna almak giderek daha kritik hale geliyor. Duyarlı web sitesi tasarımına odaklanmamızla sitelerimiz bu tür teknolojiyi açık kollarla karşılıyor.

İçerik Yönetimi

Önde gelen bir web sitesi tasarım şirketi olarak, yıllardır web siteleri ve uygulamalar geliştiriyoruz ve web sitenizin yalın ve ortalama olması gerektiğini biliyoruz. Hızlı bir şekilde yüklenmeli, herhangi bir cihazdan harika görünmeli ve kullanıcıları mutlu hissettirmek çok önemlidir. Kendimizi müşterilerinizin yerine koyuyoruz. Bunun sebebi sonuçta işiniz için gerçekten önemli olanın onlar olmasıdır.

London Creative Web Tasarım hizmeti, hangi işlevselliğe ihtiyacınız olduğuna, ne kadar harcamak istediğinize ve web sitenizin amacına bakarak hangi arka uç veya içerik yönetim sisteminin sizin için en uygun olduğunu belirleyebilir.

Web Tasarım Hizmetlerimiz

Kullanıcı Deneyimi Tasarımı

Tel çerçeveler ve dijital prototipler aracılığıyla cihazlar arası deneyimler için potansiyel web sitesi tasarım konseptlerini keşfediyoruz.

Konsept Tasarımı

Amaca yönelik ve akıllı arayüzleri teşvik etmek için dijital bir projenin tüm temel unsurlarını sağlıyoruz.

İçerik Stratejisi

Web siteniz aracılığıyla olası satışları ve dönüşümleri yönlendirmek için ayrıntılı içerik stratejisi ve metin yazarlığı hizmetleri sunuyoruz.

Sorumlu Tasarım

Tüm cihazlarda basit, sezgisel ve keyifli deneyimler sunmak için duyarlı web sitesi tasarım hizmetleri sunuyoruz.

İçerik Yönetim Sistemi

Türkiye'de hizmet veren web tasarım şirketimiz, WordPress, Opencart vb. daha pek çok tanıdık alt yapılar dahil olmak üzere çok çeşitli İçerik Yönetim Sistemleri sunmaktadır.

Barındırma Ve Bakım

Web sitesi tasarım ekibimizden üst düzey hizmet ile harika barındırma paketleri sunuyoruz.

Ücretsiz Teklif Alın

Bi Kahveye Bekleriz!

En taze kahve çekirdeklerinden
sıcak bir kahve ve sohbet.

Buraya Kadar Tatmin Olmadıysanız!

Aramanız için sabırsızlanıyoruz...

444 30 51
Katalog

DİJİTAL KATALOĞUMUZU İNCELEYİN!

Her şeyi buraya sığdıramadık!
London Creative Katalog 2024 London Creative e-Katalog
Bize Ulaşın
Hemen Arayın